GRUPA ELEKTRONIX-SYSTEM w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisku: monter instalacji teletechnicznych

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B
– dyspozycyjność

Nie wymagamy wykształcenia ani doświadczenia w tej dziedzinie tylko chęci do nauki i nowych wyzwań

Gwarantujemy:
– umowę o pracę
– ubezpieczenie dodatkowe
– możliwość rozwoju zawodowego
Praca w systemie 4/3 (cztery dni w delegacji, 3 dni w domu), firma zapewnia zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniem oraz obiadokolacje, czas pracy liczymy od wyjazdu z firmy (hotelu) do powrotu na firmę (hotel) . Praca w młodym zespole.
CV proszę kierować na adres: praca@exsystem.pl


Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. P.P.H.U. ELEKTRONIX-SYSTEM jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H.U ELEKTRONIX-SYSTEM w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”